O firme

Celosvetovo aktívna vo službách zdravia.

Spoločnosť URSAPHARM

URSAPHARM je jednou z popredných spoločností v odbore oftalmológia v Nemecku. Široká škála liečiv a zdravotníckych prostriedkov vyrábaných firmou URSAPHARM umožňuje efektívnu a na pacienta orientovanú terapiu.

Za prísnych medzinárodných smerníc vyrába URSAPHARM očné kvapky, očné masti, nosné kvapky, nosné spreje a kvapky do uší. K širokému spektru vyrábaných produktov sa radia aj filmom obalené tablety, dražé, kapsule a granuláty.

URSAPHARM patrí k hlavným výrobcom umelých sĺz v európskych krajinách.

Spoločnosť URSAPHARM Arzneimittel GmbH sa od svojho založenia v roku 1974 stala aj vďaka početným inovatívnym produktom a patentom nielen výrobcom liečiv, ale aj skupinou spoločností pôsobiacich po celom svete.
Ústredie spoločnosti URSAPHARM Arzneimittel GmbH sídli v Saarbrückene v Nemecku, ktorý sa nachádza veľmi blízko hraníc s Francúzskom a Luxemburskom.
S vlastnými dcérskymi spoločnosťami vo Francúzsku, Beneluxe, Rakúsku, Poľsku, Českej republike, Slovenskej republike, Portugalsku, Taliansku, Rusku a Indii, ako aj dohodami o spolupráci s distribútormi vo viac než 74 krajinách sa URSAPHARM stal v posledných desaťročiach skutočným globálnym hráčom.

Spoločnosť URSAPHARM spol. s r.o. pôsobí na českom oftalmologickom trhu od roku 1997 a na slovenskom oftalmologickom trhu od roku 2004.

Zaoberá sa predajom oftalmologík z produkcie materskej spoločnosti URSAPHARM Arzneimittel GmbH.